خرید ملک در محله سلطان غازی استانبول

محله سلطان غازی استانبول

همراهان عزیز و همیشگی اویم استانبول در این مقاله قصد داریم که به معرفی جامع و کامل محله سلطان غازی استانبول (sultangazi Istanbul ) بپردازیم، پس اگر قصد خرید آپارتمان در سلطان غازی استانبول یا قیمت خانه در سلطان غازی را دارید با ما همراه باشید.

رشد روز افزون مهاجرت به کشور ترکیه، باعث رشد قارچ گونه انواع مؤسسات مهاجرتی شده‌است. در این میان، عده‌ای با سوءاستفاده از بی‌تجربگی افراد، اقدام به کلاهبرداری می‌نمایند. از همین رو، در این مقاله قصد داریم در کنار آشنایی شما درباره خرید ملک در سلطان غازی استانبول (سلطان قاضی)، کمی هم درباره روند مهاجرت و خرید خانه در ترکیه توضیح دهیم.

سال 2008، محله سلطان غازی تبدیل به منطقه‌ای مستقل شد. این منطقه که 16 محله دارد در بخش اروپایی استانبول واقع شده‌است. محله سلطان غازی استانبول به خاطر ارتفاع 50 متری از سطح دریا، منطقه‌ای خوش آب و هواست. از طرف دیگر، این منطقه به خاطر واقع‌شدن در بخش اروپایی، خیلی‌ها را برای خرید ملک در سلطان غازی استانبول وسوسه می‌کند. بیشتر بخوانید...

بخش زیادی از جمعیت محله سلطان غازی استانبول را علویان و ساکنین کشورهای شمالی دریای سیاه تشکیل می‌دهد. متأسفانه بخش شمالی این محله، جای مناسبی برای زندگی نیست؛ چرا که دولت نظارت کافی بر ساخت و سازها نداشته و همین امر سبب شده‌است که افراد بسیاری بدون توجه به امر زیباسازی شهر، اقدام به ساخت و سازهای غیرقانونی کنند.بیشتر بخوانید...

خرید ملک در سلطان غازی استانبول می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های شما باشد. اما چرا؟ دلیل آن روبه‌رشد بودن این منطقه‌ است. سرمایه‌گذاران بسیاری به کمک دولت هر ساله برای بهبود کیفیت آموزش در این منطقه تلاش می‌کنند. دو مدرسه خصوصی آرزوی محمود و کالج خصوصی استانبول فرم دو تا از بهترین مکان‌ها برای آموزش فرزندان شماست. هم‌چنین سیاست‌گذاری در امر آموزش، به گونه‌ای‌ست که مدارسی برای قشر متوسط تعبیه شده‌اند و به لحاظ سطح آموزش تفاوتی زیادی با مدارس دیگر ندارند.

محله سلطان غازی استانبول از 16 محله کوچکتر تشکیل شده‌است؛ به همین خاطر، قیمت ملک در سلطان غازی استانبول از تنوع بسیاری برخوردار است. همچنین، وجود مراکز گردشگری بسیار در این منطقه و آب‌و‌هوای دلنشین آن، افراد بسیاری را به خرید خانه در سلطان غازی استانبول ترغیب می‌نماید. با این حال، اگر قصد خرید ملک یا خانه در این منطقه دارید، حتما از مشاوران مجرب راهنمایی بگیرید.

پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید
خرید قسطی خانه و ملک در استانبول

جاذبه‌های گردشگری محله سلطان غازی

در محله سلطان غازی، جنگل‌های حفاظت‌شده بسیاری وجود دارد. یکی از این جنگل‌ها، جنگل عشاق است. هم‌چنین، مناطق مختلفی برای تفریح آخر هفته ساکنان این منطقه در دل جنگل‌ها تعبیه شده‌است. به همین خاطر، خرید ملک در سلطان غازی استانبول طرفداران بسیاری دارد. سد Alibey baraji که مسئول تأمین آب شرب این منطقه را برعهده دارد، یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری سلطان غازی محسوب می‌‌شود.

قیمت خانه در سلطان غازی استانبول

محله سلطان غازی استانبول، یکی از کم‌جمعیت‌ترین مناطق استانبول محسوب می‌شود. جمعیت این منطقه نزدیک به 500 هزار نفر است که بخش زیادی از آن را کارگران و قشر ضعیف جامعه تشکیل می‌دهند. به همین خاطر، خرید ملک در سلطان غازی استانبول برای کسانی مناسب است که قصد زندگی دارند؛ نه کسانی که به دنبال سرمایه‌گذاری می‌گردند. همین امر سبب شده‌است که محله سلطان غازی جزو مناطق ارزان‌قیمت استانبول محسوب شود. کسانی که قصد خرید ملک در سلطان غازی استانبول دارند؛ باید بدانند که بسته به متراژ ملک، قیمت‌ها از 155هزار لیر شروع می‌شود.

خرید خانه در سلطان غازی استانبول

خرید خانه در سلطان غازی استانبول

امکانات رفاهی سلطان غازی

به لحاظ امکانات، محله سلطان غازی استانبول از وضعیت خوبی برخوردار است. برای کسانی که قصد خرید ملک در سلطان غازی استانبول دارند؛ چند مرکز خدماتی و رفاهی این منطقه را معرفی خواهیم کرد:

بیمارستان‌ها

به خاطر وضعیت اقتصادی ضعیف ساکنین محله سلطان غازی، اکثر بیمارستان‌ها دولتی هستند؛ اما برای کسانی که می‌خواهند از امکانات درمانی بیشتری برخوردار شوند، چند بیمارستان خصوصی نیز برپا شده‌است. بهترین مراکز درمانی و بیمارستان‌ها عبارتند از:

  • بیمارستان دولتی لطفییه نوری بورات
  • بیمارستان خصوصی قاضی
  • بیمارستان خصوصی باهات
  • بیمارستان خصوصی مدیگولد سلطان
  • مرکز خصوصی جامعه
  • مرکز تخصصی دهان و دندان

دانشگاه‌های محله سلطان غازی استانبول

با توجه به جوان‌بودن منطقه سلطان غازی، دولت در امر آموزش در این منطقه تلاش‌های بسیاری کرده‌است. از مدارس باکیفیت این منطقه که قبلا توضیح دادیم که بگذریم، محله سلطان غازی چند دانشگاه خیلی خوب نیز دارد:

  • دانشگاه بزمی عالم واکیف سلطان گازی الهان وارانک یرلشکسی
  • دانشگاه‌ استانبول جراح پاشا
  • واحد آموزشی سلطان غازی دانشگاه‌استانبول
پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید
مال تپه

وجود این دانشگاه‌ها و برنامه‌ریزی‌های دولت در بحث امکانات آموزشی و رفاهی در این منطقه، سبب شده خرید ملک در سلطان غازی استانبول انتخابی مناسب به نظر برسد.

اویم استانبول مرجع خرید خانه در استانبول .

پروژه های اویم استانبول :

خرید آپارتمان در سلطان غازی استانبول ( خرید خانه در sultangazi استانبول ) و اخذ شهروندی ترکیه با شرکت مهاجرتی اویم استانبول .

خرید پروژه ویلایی CYP.152 قبرس شمالی - اویم استانبول
مناسب اخذ شهروندی

مجتمع مسکونی CYP.152

منطقه : اروپایی
اسکله
نوع: مسکونی
از : 80.385 پوند
تا : 747.385 پوند
خرید پروژه ویلایی CYP.150 قبرس شمالی - اویم استانبول
مناسب اخذ شهروندی

پروژه ویلایی CYP.150

منطقه : اروپایی
اسکله
نوع: مسکونی
از : 98.000 پوند
تا : 202.500 پوند
خرید پروژه ویلایی CYP.86 قبرس شمالی - اویم استانبول
مناسب اخذ شهروندی

پروژه ویلایی CYP.86

منطقه : اروپایی
گیرنه
نوع: مسکونی
از : 126.500 پوند
تا : 306.500 پوند
خرید پروژه ویلایی CYP.111 قبرس شمالی - اویم استانبول
مناسب اخذ شهروندی

پروژه ویلایی CYP.111

منطقه : اروپایی
گیرنه
نوع: مسکونی
از : 319.000 پوند
تا : 385.000 پوند
خرید پروژه ویلایی CYP.76 قبرس شمالی - اویم استانبول
مناسب اخذ شهروندی

پروژه ویلایی CYP.76

منطقه : اروپایی
گیرنه
نوع: مسکونی
از : 1.199.950 پوند
تا : 1.299.950 پوند
خرید پروژه ویلایی CYP.60 قبرس شمالی - اویم استانبول
مناسب اخذ شهروندی

پروژه ویلایی CYP.60

منطقه : اروپایی
گیرنه
نوع: مسکونی
از : 639.000 پوند
تا : 2.389.000 پوند
خرید پروژه ویلایی CYP.36 قبرس شمالی - اویم استانبول
مناسب اخذ شهروندی

پروژه ویلایی CYP.36

منطقه : اروپایی
اسکله
نوع: مسکونی
از : 564.000 پوند
تا : 674.667 پوند
خرید پروژه ویلایی CYP.19 قبرس شمالی - اویم استانبول
مناسب اخذ شهروندی

پروژه ویلایی CYP.19

منطقه : اروپایی
گیرنه
نوع: مسکونی
از : 990.000 پوند
تا : 990.000 پوند
خرید پروژه ویلایی CYP.15 - اویم استانبول
مناسب اخذ شهروندی

پروژه ویلایی CYP.15

منطقه : اروپایی
قاضی ماگوسا
نوع: مسکونی
از : 314.000 پوند
تا : 434.000 پوند

سایر محله های استانبول :

4.8/5 - (19 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

معادله ی امنیتی *

فهرست
خانه
خرید ملک
مقالات
تماس با ما