1. خانه
 2. خدمات اویم استانبول
 3. اخذ اقامت دائم ترکیه از طریق خرید ملک در استانبول بدون محدودیت قیمت

اخذ اقامت دائم ترکیه از طریق خرید ملک در استانبول بدون محدودیت قیمت

جدیدترین پروژه های اویم استانبول :

خرید آپارتمان مجتمع مسکونی آنتهیل بومونتی ( Anthill Residence ) - اویم استانبول
مناسب اخذ شهروندی
مجتمع مسکونی کد 93
منطقه : اروپایی
شیشیلی
نوع: مسکونی
از : 390،000 دلار
تا : 960،000 دلار
خرید آپارتمان مجتمع مسکونی نیداپارک چنگلکوی ( NİDAPARK ÇENGELKÖY )
مناسب اخذ شهروندی
مجتمع مسکونی کد 92
منطقه : آسیایی
اسکودار
نوع: مسکونی
از : 9،060،000 لیر
تا : 28،650،000 لیر
خرید آپارتمان مجتمع مسکونی اکسن استانبول ( Exen İstanbul )
مناسب اخذ شهروندی
مجتمع مسکونی کد 91
منطقه : آسیایی
عمرانیه
نوع: مسکونی
از : 2،523،000 لیر
تا : 14،007،000 لیر
خرید آپارتمان مجتمع مسکونی یشیل ماوی ( YEŞİL MAVİ )
مناسب اخذ شهروندی
مجتمع مسکونی کد 90
منطقه : آسیایی
مال تپه
نوع: مسکونی
از : 1،807،000 لیر
تا : 7،554،000 لیر
خرید آپارتمان مجتمع مسکونی لاوندر ( lavender )
مناسب اخذ شهروندی
مجتمع مسکونی کد 89
منطقه : آسیایی
سنجاق تپه
نوع: مسکونی
از : 140،000 دلار
تا : 325،000 دلار
خرید آپارتمان مجتمع مسکونی اکسلنس ( Excellence )
مناسب اخذ شهروندی
مجتمع مسکونی کد 88
منطقه : آسیایی
کادیکوی
نوع: مسکونی
از : 5،344،000 لیر
تا : 13،498،000 لیر
خرید آپارتمان مجتمع مسکونی ان لوگو ( NLOGO )
مناسب اخذ شهروندی
مجتمع مسکونی کد 87
منطقه : اروپایی
اسنیورت
نوع: مسکونی
از : - لیر
تا : - لیر
خرید آپارتمان مجتمع مسکونی هیلال هیل ( Hilal Hill Büyükçekmece )
مناسب اخذ شهروندی
مجتمع مسکونی کد 86
منطقه : اروپایی
بیوک چکمجه
نوع: مسکونی
از : 2،100،000 لیر
تا : 5،975،000 لیر

پروژه ها بر اساس محله های استانبول :

خرید آپارتمان در آدالار استانبول - خرید خانه در آدالار استانبول

آدالار

خرید ملک در جزایر آدالار استانبول همراهان عزیز و همیشگی اویم استانبول در…
خرید آپارتمان در محله گون گورن استانبول - خرید ملک در محله گون گورن استانبول

گون گورن

خرید ملک در محله گون گورن استانبول همراهان عزیز و همیشگی اویم…
خرید خانه در پندیک استانبول - خرید ملک در محله پندیک استانبول

پندیک

خرید ملک در محله پندیک استانبول همراهان عزیز و همیشگی اویم استانبول…
خرید آپارتمان در باشاک شهیر استانبول ( خرید خانه در Başakşehir استانبول ) و اخذ شهروندی ترکیه با شرکت مهاجرتی اویم استانبول .

باشاک شهیر

خرید ملک در محله باشاک شهیر استانبول همراهان عزیز و همیشگی اویم…
خرید ملک در محله باهچه لیولر استانبول

باهچه لیولر

خرید ملک در محله باهچه لیولر استانبول همراهان عزیز و همیشگی اویم…
خرید ملک در محله ایوب سلطان استانبول - خرید آپارتمان در محله ایوب سلطان استانبول

ایوب سلطان

خرید ملک در محله ایوب سلطان استانبول همراهان عزیز و همیشگی اویم…
معرفی محله کوچوک چکمجه استانبول + راهنمای خرید ملک در کوچوک چکمجه

کوچوک چکمجه

خرید ملک در محله کوچوک چکمجه استانبول همراهان عزیز و همیشگی اویم…
خرید خانه در باغجیلار استانبول - خرید ملک در باغجیلار استانبول

باغجیلار

خرید ملک در محله باغجیلار استانبول همراهان عزیز و همیشگی اویم استانبول…

املاک اویم استانبول با بیش از 300 پروژه مرجع خرید ملک در ترکیه . تخصص ما اخذ اقامت دائم ترکیه از طریق خرید ملک در استانبول و سرمایه گذاری با خرید خانه در استانبول ترکیه است . از جمله روشهای اخذ اقامت دائم ترکیه سرمایه گذاری در ترکیه ، خرید املاک و مستغلات است که اگر این خرید ملک مطابق قوانین و شرایطی که در ادامه ذکر می شود باشد، می تواند منجر به اخذ اقامت دائم ترکیه گردد.

شاید اولین و مهمترین نکته ای که در زمینه خرید ملک در ترکیه باید به آن توجه شود ، این است که اتباع خارجی امکان و اجازه خریداری املاک در مناطق روستایی نشین ، دهکده ها و بویژه در حوالی و اطراف مناطق نظامی ترکیه را ندارند و تنها مجوز خرید آپارتمانها و عراضی تعیین شده از طرف دولت ترکیه به اتباع خارجی داده می شود.

هیچ محدودیت قیمتی جهت خرید ملک از طرف دولت ترکیه مشخص نشده به همین دلیل فرصت مناسبی جهت اخذ اقامت دائم ترکیه برای خارجی ها و ازجمله هموطنانی که بودجه کافی جهت اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه رو ندارند فراهم شده است.

با توجه به محدودیت سنی که برای فرزندان جهت اخذ پاسپورت ترکیه وجود دارد در این مورد دولت ترکیه هیچ محدودیتی از نظر سن و سال فرزندان در نظر نگرفته است .
با خرید ملک ، سرپرست و اعضای خانواده ( همسر و فرزندان ) بدون هیچ محدودیتی میتونن اقامت دائم ترکیه رو دریافت کنند.

✅ شرکت اویم استانبول

? مجری خرید و فروش آپارتمان ، ویلا ، واحد های اداری و تجاری در استانبول

? مجری فروش پروژه های نوساز و لوکس در استانبول با امکانات کامل رفاهی

? معرفی فایل مناسب با بودجه و شرایط دلخواه مشتری

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا خرید خانه در استانبول با کارشناسان شرکت evim istanbul در ارتباط باشید .

خرید خانه در ترکیه و اخذ اقامت ترکیه

خرید ملک در ترکیه در سال 2022 برای اتباع خارجی سال پنجم خود را سپری می کند، افراد با خرید خانه و یا مستغلات به ارزش مجموعا 400 هزار دلار می توانند برای خود و خانواده خود اقامت ترکیه را بگیرند، بدین صورت که شما با خرید ملک در ترکیه هم سرمایه گذاری سودآوری در بستری امن کرده اید و هم برای خانواده خود آینده جدیدی را خریده اید. اویم استانبول مرجع خرید ملک در استانبول .

البته این تنها راه ممکن نیست، شما همچنین می توانید با خرید ملک در ترکیه به ارزش ۶۵۰ هزار لیر و یا بیشتر سه سال اقامت ترکیه برای خود و خانواده خود دریافت کنید که با تمدید پنج ساله این اقامت به راحتی می توانید تابعیت دائم ترکیه را اخذ کنید، نکته ای که باید در نظر داشته باشید که در این پنج سال فقط یک سال اجازه زندگی در خارج از ترکیه را دارید در غیر اینصورت این قانون شامل حال شما نمی شود.

افراد خارجی که در ترکیه ملک خریداری می کنند می توانند مجوز اقامت کشور ترکیه را دریافت کنند به شرط آن که در دوره های معینی تمدید شود ، آنها همچنین حق دریافت اجازه اقامت برای خانواده های خود را دارند. با استفاده از این اجازه اقامت ، کودکان خارجی می توانند در ترکیه تحصیل کنند. پیدا کردن شغل برای اتباع خارجی که دارای اجازه اقامت در ترکیه هستند به مراتب راحت تر می باشد ،گرفتن مجوز کار از طریق شرکت های قانونی در ترکیه نیز برای این افراد آسان می باشد.

آیا با اجاره ملک در ترکیه امکان گرفتن اقامت ترکیه هست ؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم اخذ اقامت ترکیه از مهم‌ترین مزایای خرید ملک در استانبول است. خرید ملک یا اقامت ترکیه از طریق اجاره ملک مساوی است با اخذ اقامت ترکیه.  قسمت خوب ماجرا زمانی است که شما با اجاره ملک در ترکیه نیز می‌توانید اقامت ترکیه را کسب کنید چون کسانی که هنوز برای خرید ملک در ترکیه شک دارند و نمی‌دانند می‌توانند در این کشور زندگی کنند یا نه می‌توانند اقامت خود را از این طریق بگیرند. شما پس از خرید یا اجاره ملک اقامت موقت 1 ساله قابل تمدید خواهید گرفت که در آن اجازه کار نخواهید داشت.

افرادی که اقدام به اجاره ملک در ترکیه می کنند باید بدانند که به آنها اقامت توریستی یک ساله میدهند که با این نوع اقامت شما حق تحصیل و یا کار ندارید و برای این دو کار باید نوع اقامت خود را تغییر دهید، همچنین در گذشته شما می توانستید با تمدید سالانه به مدت پنج سال اقامت توریستی خود اخذ اقامت ترکیه کنید اما با توجه به قوانین جدید خرید ملک در ترکیه ۲۰۲۰ این امکان دیگر وجود ندارد و شما تنها یک سال اقامت توریستی ترکیه دریافت می کنید و قابل تمدید نیست مگر آنکه از آخرین روز اقامت توریستی شما یک سال گذشته باشد.

برای خرید ملک در ترکیه چه مدارکی لازم است

اگر مدارک زیر را به همراه خود داشته باشید خرید ملک در استانبول با سرعت بیشتر و بدون هیچ اشکالی انجام خواهد شد:

 • گذرنامه
 • گرفتن کد مالیاتی محلی
 • افتتاح حساب بانکی در یکی از بانک های ترکیه با توجه به کد مالیاتی
 • مدارک محل سکونت خود در کشور خودتان(مثل قبض برق)
 • دو قطعه عکس ۴*

خرید خانه در ترکیه تخصص ماست !

بهترین محله‌های خرید ملک در استانبول

استانبول پنجمین شهر بزرگ دنیاست و دارای محله‌ها و مناطق بسیاریه همچنین 39 ایلچه داره و روز به روز در حال پیشرفت و گسترش است، و هر کس با توجه به بودجه و سلیقه خود می‌تواند در یکی از محله‌های آن به خرید ملک اقدام کند، طبق شواهد و آمارها پیش‌بینی می‌شود که سال 2022، فرصتی طلایی برای ساخت و ساز و سرمایه‌گذاری در این شهر باشد.

استانبول تنها شهر جهان است که بین دو قاره قرار دارد، انتخاب بین قسمت آسیایی و اروپایی استانبول، تنها به سلیقه افراد وابسته است و هیچ‌کس نمی‌تواند یکی را بر دیگر برتری بداند زیرا هر کدام از این قاره‌ها، مزایا و معایب خود را دارا می‌باشند.

مناطق استانبول در قسمت اروپایی

منطقه آرناووت کوی، منطقه آوجیلار، بی اغلو، باغجیلار،  باهچلی اولر، باکرکوی، باشاک شهیر، بایرام پاشا، بشیکتاش، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه، چاتالجا، اسنلر، اسنیورت، ایوپ سلطان، منطقه فاتح، قاضی عثمان پاشا، گونگورن، کاهیتانه، منطقه ساریر، منطقه کوچوک چکمجه، سیلیوری، سلطان قاضی، شیشلی، منطقه زیتون بورنو

مناطق استانبول درقسمت آسیایی

Adalar (جزایر پرنسس)، Atasehir منطقه آتاشهیر، Beykoz منطقه بیکوز، Cekmekoy منطقه چکمکوی،Kartal منطقه کارتال، کادیکوی، Maltepe منطقه مال تپه، Pendik منطقه پندیک، Sancaktepe منطقه سانجاک تپه، Sultanbeyli منطقه سلطان بی، Sile منطقه شیله، Tuzla منطقه توزلا، Umraniye منطقه عمرانیه، اسکودار

محله‌های ارزان قیمت و اقتصادی در استانبول برای خرید خانه

اگر بودجه محدودی را برای سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور ترکیه در نظر گرفته‌اید و هدف شما شهر استانبول است نگران نباشید چون با گسترش روز افزون این شهر و تشکیل محله‌های جدید شما به آسانی می‌توانید آپارتمان و مجتمع‌های مسکونی تازه ساخت را خریداری کنید.

محله اسنیورت در استانبول

اگر به دنبال خرید خانه در منطقه‌ای ارزان قیمت با ساکنین ایرانی هستید قطعاً محله اسن یورت استانبول یکی از بهترین گزینه‌ها است، جمعیت بالایی در این محله ساکن هستند و بیشتر بافت آن را برج‌ها و مجتمع‌ها و رزیدنت‌های مسکونی تشکیل داده‌اند. در دهه‌های اخیر این منطقه رشد چندانی نداشته است، اما در سال 2022، دچار تغییراتی شده است که آن را به یکی از رو به رشد‌ترین مناطق شهر استانبول تبدیل کرده است. قیمت یک خانه صد متری در این منطقه، به‌طور متوسط چیزی حدود 300 هزار لیر (حدود 1 میلیارد تومان) می‌باشد.

محله عمرانیه در استانبول

از دیگر محله‌های ارزان قیمت برای خرید ملک در استانبول، محله عمرانیه است. در این محله نیز ساکنین بالایی سکونت دارند و یکی از پرجمعیت‌ترین محله‌های استانبول است. منطقه عمرانیه در قسمت آسیایی استانبول واقع شده است و یکی از مناطق مدرن این شهر محسوب می‌شود. میانگین قیمت خرید آپارتمان در محله عمرانیه در سال 2022 به ازای خرید خانه 100 متری حدود 400 هزار لیر (حدود 1.3 میلیارد تومان) هزینه خواهد داشت.

محله غازی عثمان پاشا

محله غازی عثمان پاشا یکی از کوچکترین و کم جمعیت‌ترین محله استانبول است و شما با داشتن کمترین مبلغ می‌توانید در آنجا اقدام به خرید خانه کنید. این منطقه بسیار آرام و بی سروصدا است. از برترین مزیت این محله می‌توان به نزدیک بودن به مرکز شهر، حمل نقل و جابه‌جایی آسان به‌دلیل نزدیکی به مرکز شهر اشاره کرد لازم به ذکر است که بیشتر ساکنان این محله مهاجران ایرانی هستند.

متوسط قیمت خرید یک خانه صد متری در این منطقه، حدود 320 هزار لیر (حدود 1 میلیارد و 80 میلیون تومان) می‌باشد.

محله‌های لوکس و گران‌قیمت در استانبول

با توجه به اینکه شهر استانبول قدمت تاریخی دارد و محله‌های قدیمی و مدرن بسیاری دارد، بدیهی است که قیمت خانه های استانبول در همه این محله‌ها به یک اندازه نیست و ویژگی‌های مختلف در تمایز آنها با یکدیگر نقش دارند. به‌طور کلی مواردی نظیر: بافت تاریخی، قدمت ساختمان‌ها، امکانات رفاهی، فاصله از مرکز شهر، مجاورت با سیستم حمل و نقل عمومی، از جمله مترو و اتوبوس، تأثیر مستقیمی بر قیمت خرید ملک در استانبول دارند.

محله بشیکتاش

خرید منزل در استانبول در محله بشیکتاش که یکی از بهترین و گران‌ترین محله‌های استانبول به حساب می‌آید. از نظر جمعیت و مساحت بسیار بزرگ نیست ولی به‌دلیل تجارت، داشتن مراکز خرید، اماکن تاریخی و جاذبه‌های گردشگری، دانشگاه‌ها و چشم انداز بی نظیر به تنگه به سفر به یکی از مهم‌ترین مناطق گردشگری و توریستی شهر استانبول تبدیل شده است. به طبع، باید دانست که با داشتن این موقعیت‌ها، قیمت خرید خانه نیز در این محله، بالاتر از هر جای دیگر خواهد بود. گران‌ترین خانه‌ها در استانبول را باید در این محله و محله ببک پیدا کرد.

قیمت املاک در استانبول به طور متوسط یک خانه صد متری در محله بشیکتاش حدود 2 میلیون لیر (6 میلیارد تومان) می‌باشد.

محله ساری‌یر

از دیگر نقاط محبوب و پرطرفدار و البته گران قیمت، برای خرید خانه در استانبول، می‌توان به محله ساری یر اشاره کرد. محله ساری یر یکی از شمالی‌ترین مناطق مسکونی سواحل اروپایی تنگه‌ی به سفر محسوب می‌شود. این محله فاصله چندانی با بشیکتاش ندارد و از لحاظ امکانات هیچ تفاوتی با هم ندارند اما قیمت خرید ملک در استانبول در محله ساری‌یر نسبت به بشیکتاش کمی ارزانتر است و متوسط قیمت خرید یک خانه صد متری حدود 1 میلیون و 200 هزار لیر (نزدیک به 4 میلیارد تومان) است.

محله باکرکوی و آتاکوی

از دیگر محله‌های گران قیمت استانبول برای خرید خانه، محله‌ی آتاکوی است. این محله در اصل یکی از مناطق باکرکوی به حساب می‌آید.

برای خرید خانه در استانبول با قیمت مناسب با توجه به وضعیت امکانات رفاهی، این محله بسیار خوب است. قیمت خرید ملک در آن نسبت به دو محله ذکر شده کمی ارزانتر است و متوسط قیمت خرید یک خانه صد متری در باکرکوی و آتاکوی، چیزی بین 800 هزار تا 1 میلیون و 200 هزار لیر (حدود 3 الی 4 میلیارد تومان) است.

قیمت خانه­‌های لوکس در استانبول

خانه­‌های لوکس در استانبول هم به صورت آپارتمان­‌های لوکس در مجتمع­های لاکچری، واحدهای خاص در برج­های خاص و همچنین خانه­‌های ویلایی بسیار زیبا در موقعیت­های مکانی عالی هستند.

همچنین امروزه در استانبول، شهرک­های لوکسی مانند باهچه شهیر ساخته شده اند که انواع خانه­‌ها در آن­ها موجود است و می­‌توانید بنا بر سلیقه‌­ی خود انتخاب نمایید که چه نوع ملکی می­‌خواهید.

ساختمان­‌های لوکس استانبول، علاوه بر دارا بودن طراحی­‌های مدرن و فوق­العاده زیبا و جایگاه و موقعیت­های مناسب شهری و آرامش دارا بودن محله­ای امن و زیبا، دارای فول امکانات رفاهی و خدماتی نیز می­باشند. خانه­‌های لاکچری خود را در واقع می­توانید هتلی شخصی در نظر بگیرید.

تمامی ساختمان­های لوکس شهر استانبول دارای سونا، جکوزی، استخر، همچنین تیم سکیوریتی و تیم خدماتی فول تایم و زمین بازی می‌­باشند.

طراحی بسیاری از شهرک­های لوکس استانبول رویایی و به شدت زیبا است. برای مثال طراحی شهرک توسکانا اوریزنته با وجود باغ­های زیبای زیتون و تاکستان­های انگور و خیابان بندی ویژه شمارا به یاد روستاهای بسیار زیبای توسکانی ایتالیا می‌اندازد. یا داشتن ملکی در ویاپورت ونیزیا، وجود کانال­های متعدد و زیبای آب برایتان یادآور شهر ونیز ایتالیا خواهد بود.

یا ویلاهای فوق­العاده زیبای بوسفر، با ویوی بسیار زیبا به سوی تنگه­‌ی بسفر حس سلطنت به کاخ زیبایی را به شما خواهد داد.

تمامی این ویژگی­های منحصر به فرد موجب می­‌شوند که داشتن یک خانه­‌ی لوکس در استانبول، خواسته‌­ی بسیاری از افراد باشد. البته سرمایه­‌ی لازم برای خرید ساختمان­های لوکس، با توجه به هزینه‌های خرید ملک در ترکیه ،  حداقل دو برابر هزینه خرید خانه­‌های متوسط این شهر است.

برای مثال خرید قیمت یک ویلا در منطقه­‌ی بوسفر به طور میانگین حدود دو و نیم میلیون دلار است که البته این قیمت در برابر عمارت­های ویلایی شاهانه­‌ی استانبول مبلغ کمی محسوب می‌­شود.

همچنین برای خرید واحد­های لوکس در مجتمع­های مسکونی و برج­های مجهز استانبول به طور میانگین، شروع قیمت­ها از حدود ۵۰۰ هزار دلار آغاز می­‌شود.

اگر قصد خرید یا فروش ملک در استانبول را دارید، بهترین گزینه برای شما همکاری با یک مشاور املاک در استانبول است. مشاوران املاک در استانبول تخصص لازم برای رسیدگی به مسائل مربوط به خرید و فروش ملک را دارند و با شرایط بازار املاک در این شهر آشنایی دارند.

مزایای همکاری با یک مشاور املاک در استانبول عبارتند از:

داشتن دانش و تخصص: مشاوران املاک در استانبول با شرایط بازار املاک آشنا هستند و بهترین معاملات را برای شما پیشنهاد خواهند داد.

کمک در انتخاب منطقه مناسب: مشاوران املاک در استانبول می‌توانند با توجه به نیازهای شما بهترین مناطق برای خرید یا فروش ملک را پیشنهاد کنند.

رعایت قوانین و مقررات: مشاوران املاک در استانبول با قوانین و مقررات مربوط به خرید و فروش ملک در ترکیه آشنا هستند و می‌توانند شما را در رعایت این قوانین یاری کنند.

دسترسی به شبکه‌ی گسترده‌ی خریداران و فروشندگان: مشاوران املاک در استانبول دسترسی به شبکه‌ی گسترده‌ی خریداران و فروشندگان دارند و می‌توانند برای شما بهترین معاملات را پیدا کنند.

پشتیبانی بعد از فروش: مشاوران املاک در استانبول پس از خرید یا فروش ملک، به شما پشتیبانی می‌کنند و در صورت نیاز به خدمات پس از فروش مراجعه کنید.

, , , , , ,

مقالات مرتبط :

۱۴۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • من تازه ازدواج کردم و الان برام سواله که از طریق ازدواج میتوان اقامت دائم کشور ترکیه گرفت؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر اگر با شهروند ترک ازدواج کردین فعلا به شما اقامت میدن و بعد از سه سال زندگی پاسپورت ترکیه رو دریافت میکنید ?

   پاسخ
 • آیا برا مهاجرت به ترکیه باید از طریق یک وکیل اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۵۳ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر بله از طریق یک وکیل یا شرکت های معتبر اقدام کنید در این مورد حتما حساسیت به خرج بدید که خدای نکرده مشکلی پیش نیاد ?

   پاسخ
 • کم هزینه ترین روش برا مهاجرت به ترکیه کدوم روش هست؟کدوم شهر ترکیه از نظر هزینه ها و مخارج مناسب و بصرفه هست؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۵۳ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر از طریق اجاره منزل و اخذ اقامت توریستی میتونید مهاجرت کنید و این روش کم هزینه خواهد بود

   پاسخ
 • روز بخیر برای اقدام به مهاجرت به کشور ترکیه باید از کجا شروع کنم؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۵۲ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر اول اطلاعاتی درمورد ترکیه کسب کرده و مورد بررسی قرار بدید اگر شرایط تون اوک بود میتونید از طریق شرکت ما اقدام کنید در خدمت هستیم ?

   پاسخ
 • آیا میتوان به جای خرید یک ملک ارزش ۲۵۰ هزار دلار چند ملک مسکونی که ارزش آنها جمعا ۲۵۰ هزار دلار شود خریداری کرد؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۵۲ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر بله میتونید چند ملک رو به مجموع ارزش ۲۵۰ هزار دلار خریداری کرده و پاسپورت ترکیه رو دریافت کنید

   پاسخ
 • آیا از طریق سرمایه‌گذاری در فرانچایز ها می‌توون اقامت ترکیه رو کسب کرد؟

  پاسخ
 • ببخشید آیا ایرانیان می توونن در ترکیه کار کنن؟تا چه سنی محدودیت کار هست؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۵۱ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر بله میتونند یا از طریق ویزای کاری یا اقامت های توریستی که دارن مشغول بکار بشن ?

   پاسخ
 • عرض ارادت.آیا با اقامت توریستی میتوانیم در ترکیه مشغول به کار شویم؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۵۰ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر نخیر ولی دولت ترکیه چون به نیروی کار نیاز داره فعلا در این مورد حساسیت بخرج نمیده و میتونید کار کنید ?

   پاسخ
 • ممنون از مطالب و اطلاع رسانی های خوبتان.آیا امکان تحصیل رایگان در ترکیه وجود دارد؟

  پاسخ
 • وقت بخیر، ببخشید آیا میتوان از طریق ویزای تحصیلی در ترکیه ویزای کاری دریافت کرد؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۴۹ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر اگر در شرکتی مشغول بکار شده و بیمه شوید میتونید اقامت خودتون رو تبدیل به اقامت کاری بکنید ?

   پاسخ
 • خسته نباشید‌.آیا دانشگاه های خصوصی در ترکیه دانشجویان را بورسیه میکنند؟

  پاسخ
 • ببخشید باز کردن حساب ارزی چطور است؟من میخوام پولامو از ایران حواله کنم

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۵ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۱۵ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   برای شما در ترکیه از طریق ایش بانک یا زراعت بانک حساب ارزی لیر یورو و دلار باز میکنیم و میتوانید حواله هایتان را براحتی انجام بدهید ?

   پاسخ
 • سلام آیا بانکهای ترکیه و شهرهای مربوطه در زمینه صدور ویزا کارت و مستر کارت برای ایرانیان اقدام میکنند؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۵ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۱۶ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   بله با رعایت قوانین و ارائه مدارک درخواستی حساب باز میکنند و ویزا کارت و مستر کارت صادر می‌کنند?

   پاسخ
 • برای افتتاح ویزا کارت و مستر کارت چه مدارکی لازم است؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۵ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۱۶ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   شرایط ها و مدارک هایی که هر شعبه میخواد مختلف هست ولی ما فقط با ارائه پاسپورت حساب باز میکنیم ?

   پاسخ
 • من اولین بار هست میخوام برای دریافت اقامت اقدام کنم چه مدارکی باید همراه داشته باشم؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۵ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۱۸ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر
   پاسپورت و ورود قانونی به ترکیه
   اگر فرزند زیر ۱۸ سال دارید ترجمه شناسنامه
   سند ازدواج
   اطلاعات بیشتر در این مورد در پیج اینستاگرام شرکت ارائه شده

   پاسخ
 • شاد و خرسند باشید ‌.وقتی من برای اقامت اقدام میکنم تا چند روز باید داخل ترکیه بمونم و خارج نشم ؟!

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۵ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۱۹ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر حداقل یک ماه این پروسه طول خواهد کشید و این مدت رو حتما باید در خاک ترکیه حضور داشته باشید ?

   پاسخ
 • وقتتون بخیر…ترکیه عضو اتحادیه اروپا هست؟چون میخوام اقامت مربوط به اتحادیه اروپا رو دریافت کنم.

  پاسخ
 • برا خرید و فروش ملک تجاری در استانبول باید به بنگاه ها سر زد یا همین سایتی کافی هست؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۵ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۲۲ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   به علت بزرگ بودن استانبول مراجعه حضوری به بنگاه ها منطقی نیست و شما میتوانید بصورت آنلاین انتخاب و بعد حضوری مراجعه کنید ?

   پاسخ
 • سلام شما از سایت های معتبر کاریابی در ترکیه اطلاع دارید؟امکان داره که سایت های معتبر را معرفی کنید.

  پاسخ
 • برای ثبت درخواست شهروندی در ترکیه چقد هزینه نیاز هست؟

  پاسخ
 • اقامت پژوهشی در ترکیه هست؟من تازه با سایتتون آشنا شدم میشه راهنمایی نمایید

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۴۸ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر اقامت هایی نظیر توریستی ، دانشجویی ، پزشکی ، دائم و کاری داریم از وجود اقامت پژوهشی اطلاعی نداریم ?

   پاسخ
 • میشه دو تا شهر تجاری در ترکیه معرفی کنید؟برای بیزنیس میخوام

  پاسخ
 • وضعیت خرید خانه در آنکارا چطوری هست؟میشه با وام بانکی اونجا خانه خرید؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۰۸ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   در کشور ترکیه به خارجی ها براحتی وام بانکی داده نمیشود ولی میتونید از پروژه های دارای شرایط اقساطی خرید کنید ?

   پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۰۸ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر در کشور ترکیه به خارجی ها براحتی وام بانکی داده نمیشود ولی میتونید از پروژه های دارای شرایط اقساطی خرید کنید ?

   پاسخ
 • ببخشید دلیل این که اقامت در ترکیه برای ایرانیان بهتره و این همه طرفدار داره چیه؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۰۹ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر بالا بودن سطح رفاه اجتماعی و فرهنگی + زیبایی کشور ترکیه + نزدیکی به ایران + درآمد ارزی و .. از دلایل علاقه هموطنان به این کشور می‌باشد ?

   پاسخ
 • ببخشید ویزای الکتریکی چطوری هست؟و برا چه مدتی قابل استفاده هست؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۱۰ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر با داشتن پاسپورت ترکیه میتونید به ۱۱۰ کشور جهان بدون ویزا سفر کنید لیست کشور ها در گوگل موجود می‌باشد

   پاسخ
 • کسی که بیمه درمانی معتبر نداشته میتونه برا ثبت درخواست برا اقامت در ترکیه اقدام کنه؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۴۸ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر برای اخذ اقامت باید از بیمه های مورد تایید کشور ترکیه استفاده کنید و داشتنش الزامی می‌باشد ?

   پاسخ
 • داشتن سوء پیشینه در روال گرفتن اقامت اثر داره؟در چه صورت این مشکل حل میشه؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۴۷ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر نخیر داشتن سو پیشینه در ایران ربطی به کشور ترکیه نداره و مشکلی ایجاد نمیکنه ولی داشتن سو پیشینه در ترکیه در مورد اخذ اقامت مشکل ساز خواهد بود ?

   پاسخ
 • با تشکر از سایت و مطالب خوبیتون…در مورد اقامت کاری در ترکیه شرایطش چی هست؟

  پاسخ
 • روزبخیربا خرید ملک میشه حساب بانکی افتتاح کرد در ترکیه؟

  پاسخ
 • ببخشید با داشتن تابعیت ترکیه امکان رفت و امد بدون ویزا با چه کشورهای هست؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر به بیش از ۱۱۰ کشور جهان بدون ویزا و با ۳۰ کشور با ویزا میتونید سفر کنید در گوگل قدرت پاسپورت ترکیه رو سرچ کنید براتون کشور هارو میاره ?

   پاسخ
 • برا سفر از ترکیه به حوزه شنگن نیاز به پاسپورت و ویزا هست؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۲۷ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر بله برای سفر به حوزه شینگن نیاز به پاسپورت ترک و اخذ ویزا هست که به راحتی برای کشور های حوزه شینگن صادر میشه

   پاسخ
 • اعتبار پاسپورت ترکیه چند ساله هست؟و چند سال به چند سال نیاز به تمدید دارد؟

  پاسخ
 • داشتن سپرده های بانکی در بانکهای استانبول در درخواست اقامت اثری داره؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۲۸ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر نخیر داشتن حساب بانکی تاثیری در درخواست اقامت یا نتیجه آن ندارد ?

   پاسخ
 • بر پذیرش حق شهروندی توسط اداره اسناد ترکیه خرید ملک چند دلاری نیاز هست؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۲۸ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر برای اخذ پاسپورت و شهروندی ترکیه حتما باید ملکی رو به ارزش ۲۵۰ هزار دلار خریداری کنید ?

   پاسخ
 • عرض احترام.انواع شهروندی در ترکیه کدامند؟

  پاسخ
 • وقت بخیر.پروسه اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه چه مدت طول می کشه؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۱۸ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر شهروندی انواع مختلف نداره ولی راه های مختلفی برای رسیدن به شهروندی وجود داره

   پاسخ
 • چگونه می توونیم شرایط دریافت شهروندی ترکیه را بدست بیاریم؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۲۵ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر
   خرید ملک به ارزش ۲۵۰ هزار دلار
   سپرده بانکی به ارزش ۵۰۰ هزار دلار
   ازدواج با شهروند ترک
   از طریق ویزای کاری
   ثبت شرکت و استخدام ۵۰ شهروند ترک
   از راه های اخذ شهروندی ترکیه می‌باشد ?

   پاسخ
 • فرایند شهروندی ممکن است ۶ ماه طول بکشد. آیا اجازه اقامت در طول این فرآیند درخواست صادر میشه؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۱۸ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر این مدت زمان به یک الی سه ماه کاهش یافته درضمن نیازی به اخذ اقامت نیست با توجه به اینکه مدارک درخواست شهروندی رو دارین

   پاسخ
 • مزایا تابعیت و پاسپورت ترکیه چی هست؟ممنونم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۱۹ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر
   سفر به ۱۱۰ کشور جهان بدون ویزا
   بیمه درمانی و بازنشستگی
   استفاده از خدمات دولتی و آموزشی بصورت رایگان

   پاسخ
 • ایامتون خوش.آیا ویزای توریست تبدیل به اقامت دائمی یا حق شهروندی میشه؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۲۰ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر ویزاهای توریستی موقت می‌باشند و متاسفانه به هیچ نتیجه ای نمی‌رسند

   پاسخ
 • ببخشید درخواست اول برا اقامت کوتاه مدت در ترکیه چگونه هست؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۲۱ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر پست های متعددی در این مورد در صفحه اینستاگرام شرکت منتشر کردیم که میتونید مطالعه کنید

   پاسخ
 • عرض ادب ببخشید واحدهای مسکونت در حال حاضر در شهرهای ترکیه پیشفروش هستند یا آماده تحویل؟

  پاسخ
 • وقت همگی بخیر.مطالب و سوالای مفید دوستان پرسیدن منم سوالی دارم که جزئیات سند ملک در ترکیه چه چیزای هستند؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۲۸ دی, ۱۴۰۰ ۴:۲۲ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر بطور کامل متوجه سوال و منظور شما نشدم میشه واضح تر بپرسید سوالتون رو

   پاسخ
 • در کدام شهرهای ترکیه می‌توان خانه با قیمت مناسب پیدا کرد؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر بهترین شهر جهت سرمایه گذاری شهر استانبول می‌باشد اما اگر دنبال قیمت های مناسب هستید شهر های کوچک رو انتخاب کنید ?

   پاسخ
 • سلام در ترکیه خونه پیش فروش میشه؟اگه پیش فروش دارند شرایطش چیه؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر بله شرکت های معتبری هستند که ملک های خود رو بصورت پیش‌فروش عرضه میکنند شرایط مختلفی وجود داره مثلا با ۴۰ درصد پیش پرداخت و اقساط ۳۰ الی ۶۰ ماهه وجود داره ?

   پاسخ
 • با وام بانکی میشه در ترکیه خانه خرید؟میشه راهنمایی کنید.ممنونم.

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۴۶ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر کشور ترکیه به خارجی هایی که شهروند ترکیه نیستن وام بانکی پرداخت نمیکنه ولی میشه با شرایط اقساطی از پروژه ها خرید کرد

   پاسخ
 • با خرید ملک و تمدید اقامت به مدت ۵ سال آیا میتوتم پاسپورت ترکیه را دریافت کنم؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۴۶ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   بله با خرید ملک و تمدید اقامت به مدت پنج سال به شرط زندگی مداوم در این پنج سال در خاک ترکیه پاسپورت و شهروندی ترکیه رو دریافت میکنید همچنین در هر سال فقط ۴۵ روز حق خروج از خاک ترکیه رو خواهید داشت

   پاسخ
 • روز بخیر…من و همسرم برای عید ماه عسل قصد سفر به ترکیه رو داریم ما نمیدونم کدوم منطقه از نظر امکانات مجهز و نزدیک به ساحل و امکانات تفریحی بیشتری داره.میشه راهنماییمون کنین؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۳۵ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   اگر استانبول تشریف میارید پیشنهاد میکنیم در مناطق شیشلی یا تکسیم یا بی اوغلو و آکسارای که مراکز تفریحی و توریستی هستن هتل رزرو کنید حتما بهتون خوش میگذره.

   پاسخ
 • من در منطقه بی اغلو منزل دارم و الان قصد فروش دارم چون خارجی هستم سوالی برام پیش اومده که ترکها از غیر خارجی منزل خرید میکنند؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۳۶ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   بله خارجی یا ترک هیچ فرقی نمیکنه شما براحتی میتونید ملکتون رو بفروش برسونید جهت فروش سریع ملکتون با کارشناسان اِویم استانبول در ارتباط باشید

   پاسخ
 • من در منطقه آتاشهیر قصد سکونت دارم الان اگه خرید ملک بزنم و اقامتم به مدت ۸ ماه تمدید بشه آیا به من اقامت دائمی تعلق میگیرد؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۴۸ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   در صورت خرید ملک اقامت یک ساله یا دو ساله به شما تعلق میگیره که بعد از پنج سال تمدید و زندگی مداوم در خاک ترکیه پاسپورت و شهروندی ترکیه رو دریافت میکنید

   پاسخ
 • سلام و وقتتون بخیر.ببخشید یه سوال دارم خدمتتون فروش ملک در ترکیه راحته یا سخته؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۴۹ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   فروش ملک در ترکیه با سهولت و به سرعت انجام میگیره حداکثر زمان فروش ملک در ترکیه اگر قیمت منطقی باشه دو هفته می‌باشد.

   پاسخ
 • روز خوش.با خرید اقساطی ملک در ترکیه، اقامت بهمون تعلق میگیره؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۵۲ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   با خرید ملک بصورت اقساطی، چون سند تا قبل از تسویه کامل بنامتون منتقل نمیشه نمیتونید از طریق خرید ملک اقامت بگیرید
   ولی میتونید از طریق اجاره بصورت موقت اقامت دریافت کنید و زندگی کنید تا موقع تحویل سند ملک.

   پاسخ
 • من میتونم یه شهری از شهرهای ترکیه ملک بخرم ولی یه شهر دیگه سکونت داشته باشم؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۵۳ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   بله محدودیتی وجود نداره میتونید در هر نقطه از ترکیه ملک بخرید و اجاره بدین و خودتون در شهر های دیگه زندگی کنید بدون محدودیت.

   پاسخ
 • دوستان اگر و همکارم با هم ملک مشارکتی بخریم در استانبول.میتوانیم برای اعضای خانواده های خود اقامت دائمی بگیریم؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۵۵ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   نه متاسفانه فقط اعضای خانواده درجه یک میتونن بصورت شریکی ملک خریداری کنند . مثل پدر ، مادر ، خواهر ، برادر ،
   درضمن در صورت خرید بصورت شراکتی فقط برادر یا خواهری که ملک خریدن اقامت میگیرن اگر متاهل باشن خانواده هاشون مشمول اخذ اقامت نمیشن.

   پاسخ
 • ببخشید پدر و مادر مسن من تحت تکلف من هستند آیا اگه من ملک بخرم میتونم براشون اقامت بگیریم؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۵۷ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   اگر مجرد هستین میتونید اسم خودتون رو همراه با پدر و مادر در سند ذکر کنید و همگی اقامت دریافت کنید ولی اگر متاهل هستین نمیشه متاسفانه حتما باید پدر مادر یا ملک خریداری یا اجاره کنن تا بتونن اقامت بگیرن.

   پاسخ
 • سلام دوستان برا گرفتن اقامت نیاز هست که اسم ول اعضای خانواده را در سند اقامت بیاریم؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۵۹ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر بله در سال ۲۰۲۱ قانون جدید از طرف اداره مهاجرت وضع شد که باید اسم تمامی اعضای خانواده در سند برای اخذ اقامت ذکر بشه.

   پاسخ
 • من یه واحد مسکونی در استانبول خریدم الان یه سوال برام پیش اومده که هر سال نیاز هست اقامتم تمدید بشه یا نه؟

  پاسخ
 • ببخشید حداقل مبلغ نیاز جهت اقامت در ترکیه چقد هست؟

  پاسخ
 • شرایط اجاره ملک خرید شده در ترکیه چطوری هست؟هزینه و مزایای ملک اجاره چطوری هست؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۱:۰۲ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   یکی از راه های سرمایه گذاری سود آور خرید ملک و اجاره دادن آن ملک می‌باشد که میتونید براحتی ملکتون رو اجاره بدین و درآمد ثابت داشته باشین

   پاسخ
 • سلام بیمارستان مجهز برای افراد مبتلا به ام اس در منطقه شیشلی کدام بیمارستان هست یا بیمارستان نزدیک به این منطقه کدام بیمارستان هست؟و اقامت برای افراد بیمار در ترکیه شرایط خاصی داره؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۱:۰۳ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   بله تو منطقه شیشلی بیمارستان مموریال هست برای بیماری های ام اس ، برای افراد بیمار اقامت پزشکی صادر میشه و تا وقتی از نظر پزشک معالج نیاز باشه این اقامت تمدید میشه . با آرزوی سلامتی و تندرستی

   پاسخ
 • سلام من و یکی از همکارام در طول ماه به مدت ۱۵ روز باید در استانبول اقامت داشته باشیم الان نمیدونیم در چه محلی مناسب با شرایط ما اقامت داشته باشیم.لطفا راهنماییم بفرمایید

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر، اگر سفرتون تفریحی هست مناطق تکسیم و آکسارای و بی اوغلو و شیشلی توصیه میشه.

   پاسخ
 • وقت بخیر.کسی که اقامت در استانبول میگیره میتونه بیمه بشه؟چه بیمه هایی وجود داره؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۱:۰۵ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   بله بیمه های شخصی وجود داره که تخفیف هایی در بعضی از بیمارستان ها شامل میشه ولی در کل زیاد نمیشه روشون حساب کرد.

   پاسخ
 • خسته نباشید.در مورد ملک خریده شده در ترکیه، خواستم بپرسم که بعد از خرید ملک میشه ملک رو اجاره داد؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۳۳ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر
   بله ملک خریداری شده رو میتونید اجاره بدید. برای ملک هایی که از طریق شرکت ما فروخته میشه ۱۵ سال گارانتی اجاره به خریدار بصورت رسمی داده میشه بطوری که تمامی امور اجاره دادن منزل و دریافت و پرداخت و مدیریت مستاجر ، ۱۵ سال بصورت رایگان برای خریدار از شرکت طرف شرکت تعهد میشه

   پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۴۰ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر، بله میتونید ملک رو اجاره بدین

   پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۱:۰۷ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر بله میتونید ملک رو اجاره بدین ?

   پاسخ
 • سلام من قصد خرید ملک در محل شیشلی ترکیه را داریم،ولی صرافی مورد اعتبار نمیشناسم امکانش هست شما صرافی مورد اعتبار در این محله معرفی کنین؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۱۱ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   شرکت ما در استانبول دارای صرافی رسمی می‌باشد و تمامی مبادلات ارزی از ایران به ترکیه و بلعکس رو انجام میدیم جهت ارتباط لطفا واتساپ تماس بگیرید

   پاسخ
 • سلام من اقامت موقت در ترکیه دارم، اجازه کار در زمان ورودم به ترکیه دارم؟

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۹ دی, ۱۴۰۰ ۱۰:۱۰ ق٫ظ

   سلام وقت بخیر،
   برای اقامت های توریستی یا دانشجویی و … که کوتاه مدت هستند اجازه کار داده نمیشود میتونید از طریق جذب به شرکت های رسمی برای کار و دریافت بیمه ویزای کاری دریافت کنید

   پاسخ
 • افسانه طوقیر
  ۱۶ دی, ۱۴۰۰ ۹:۴۴ ب٫ظ

  میشه موقعیت مسکونی با موقعیت و دسترسی به مدارس کودکان را معرفی کنین؟؟مرسی از راهنماییتون.

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۷ بهمن, ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر تمامی مناطق استانبول به گونه ای طراحی شده که مدارس و بیمارستان و مراکز خرید و … در یک منطقه نزدیکی هر خونه ای وجود داره لطفا واتساپ پیام بدید خدمتتون موارد ارسال میشه ?

   پاسخ
 • از اعتماد به شرکت اویم استانبول راضی هستم تمام امور بنده با موفقیت و همون طور که قولشو داده بودن انجام شد موفق و موید باشید ?

  پاسخ
  • اویم استانبول
   ۱۰ دی, ۱۴۰۰ ۶:۱۰ ب٫ظ

   سرکار خانم الهی از اعتماد شما متشکریم،امیدواریم همیشه در مراحل زندگی موفق باشید .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

معادله ی امنیتی *

فهرست
خانه
خرید ملک
مقالات
تماس با ما