1. خانه
  2. محله های استانبول
  3. کوچوک چکمجه

خرید ملک در محله کوچوک چکمجه استانبول

همراهان عزیز و همیشگی اویم استانبول در این مقاله قصد داریم که به معرفی جامع و کامل محله کوچوک چکمجه استانبول (Küçükçekmece Istanbul ) بپردازیم، پس اگر قصد خرید آپارتمان در کوچوک چکمجه استانبول یا قیمت خانه در کوچوک چکمجه را دارید با ما همراه باشید.

این محله در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد و دریاچه‌ای که در این محله واقع شده است این منطقه را فوق‌العاده جذاب کرده است. گفتنی است که نام این محله از دریاچه‌ای به همین نام اقتباس شده است. ناگفته نماند که محله کوچوک چکمجه از غرب به محله آوجیلار استانبول، از شرق به محله‌های باکرکوی و باغچه‌لی اولر استانبول و از شمال نیز به محله باشاک شهیر منتهی است..
در حال حاضر خرید ملک در کوچوک چکمجه که مساحت این منطقه در حدود ۳۸ کیلومتر است و جمعیتی نزدیک به ۷۷۰ هزار نفر دارد، می‌تواند از مهم‌ترین اقدماتی باشد که افراد علاقه به دریافت اقامت در استانبول دارند. گفتنی است که این محله از جمله مناطق پرجمعیت استانبول محسوب می‌شود که فاصله‌ای حداقل ۴۰ کیلومتری با میدان این شهر دارد. همچنین گفتنی است که کوچوک چکمجه از محله‌های مختلفی تشکیل شده است که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:  آتاکنت، جمهوریت، پش‌یول . بیشتر بخوانید...

بررسی امکانات رفاهی محله کوچوک چکمجه

وقتی قرار است در چنین محله‌ای اقدام به خرید آپارتمان شود، پر واضح است که باید از جهات مختلف این منطقه را مورد بررسی قرار داد که امکانات رفاهی از جمله مهم‌ترین آنهاست. در واقع در این خصوص می‌توان گفت که با توجه فول امکانات بودن این محله، خرید ملک در کوچوک چکمجه از ارزش بالایی برخوردار خواهد بود. حال اجازه دهید به معرفی بعضی از امکانات این محله از استانبول اشاره کنیم:
– دسترسی‌ها. محله کوچوک چکمجه به بزرگراه‌های E۵ و E۸ استانبول که از مهم‌ترین بزرگراه‌های این شهر است منتهی می‌شود. ضمن اینکه برای رسیدن به این محله می‌توان از خط قطار شهری سیرکجی-هالکالی نیز بهره برد. در کنار این موارد در داخل منطقه کوچوک چکمجه خطوط تاکسی دولموش و اتوبوس نیز وجود دارد.
– مراکز درمانی. برای خرید آپارتمان در کوچوک چکمجه حتماً باید به این نوع امکانات توجه ویژه داشت که در این منطقه دو بیمارستان دولتی و خصوصی وجود دارد که البته در کنار این موارد انواع کلینیک و درمانگاه تخصصی نیز راه‌اندازی شده و قابل استفاده است.
– مراکز تفریحی و گردشگری. خرید ملک در کوچوک چکمجه نیازمند بررسی همه‌ی جوانب است که در نظر گرفتن مراکز تفریحی نیز فوق‌العاده دارای اهمیت است. از مهم‌ترین اماکن گردشگری این محله می‌توان به پل زمان سلطنت سلیمان قانونی اشاره کرد که در کنار این مورد موزه اتومبیل و… نیز برای علاقه‌مندان دایر شده است.
– مراکز خرید. گفتنی است که از جمله محبوب‌ترین مراکز خرید استانبول در این محله قرار دارد که از جمله می‌توان به مرکز خرید آرنا پارک و آرمونی پارک اشاره کرد. به طور کلی قیمت‌های ارزان و کیفیت عالی در نظر گرفته شده در این مراکز خرید خانه و آپارتمان را در این محله توجیه‌پذیر کرده است.

خرید آپارتمان در کوچوک چکمجه استانبول

خرید آپارتمان در کوچوک چکمجه استانبول

راهنمای خرید ملک در کوچوک چکمجه

با توجه به شرایطی که از اوضاع محله کوچوک چکمجه عرض کردیم شاید علاقه‌مند به اقامت در این منطقه شده باشید که در این صورت باید با استفاده از یک شرکت مهاجرتی نسبت به دریافت ویزای اقامتی در محله کوچوک چکمجه استانبول اقدام کنید. برای این منظور می‌توانید از بسیاری از شرکت‌ها که در این خصوص فعالیت می‌کنند، بهره‌مند شوید اما توصیه‌ی ما بکارگیری از خدمات شرکت اویم استانبول است. حال اجازه دهید مواردی را به صورت کلی درباره‌ی خرید آپارتمان در کوچوک چکمجه استانبول یادآور شویم:

پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید
باکیرکوی ( باقرکوی )

· دریافت مشاوره در زمینه خرید ملک

پر واضح است که قدم اول برای خرید ملک در کوچوک چکمجه این است که از طریق شرکت‌هایی که چنین خدمات را به افراد متقاضی ارائه می‌دهند، اقدام به دریافت مشاوره شود. در واقع به محض ارتباط با یک تیم متخصص در این خصوص انگیزه‌تان برای دریافت اقامت در این محله مشخص خواهد شد و دقیقاً طبق خواسته‌تان عمل می‌شود تا زودتر به نتیجه دست یابید. همچنین در نظر داشته باشید که ترکیه به سرمایه‌گذاران خارجی بر اساس اصل تقابل، اجازه خرید ملک در این کشور را می‌دهد و با توجه به اینکه ایران بر این اصل پایبند است، ایرانی‌ها نیز می‌توانند از چنین خدماتی استفاده کنند.

· بررسی قوانین خرید ملک در استانبول

حتماً می‌دانید که هر کشور قوانین مختص به خود را برای خرید ملک دارد که در ترکیه نیز حداقل قیمت خرید ملک در کوچوک چکمجه استانبول ۴۰۰ هزار دلار آمریکا است. ضمناً برای حفظ پاسپورت حداقل تا سه سال نباید به فروش ملک خریداری شده اقدام شود. البته این قوانین بسیار مفصل است که برای آگاهی از همه‌ی آن‌ها نیاز است که از یک شرکت مهاجرتی معتبر استفاده کنید که ما به شما عزیزان شرکت اویم استانبول را پیشنهاد می‌کنیم چرا که سابقه‌ی فوق‌العاده درخشانی در زمینه اخذ اقامت در استانبول دارد.

· مزایای دریافت شهروندی از طریق خرید ملک

همانطور که می‌دانید با خرید ملک در یکی از محله‌های استانبول شانس دریافت اقامت در این شهر را خواهید داشت. در واقع اگر خانه‌ای به ارزش ۴۰۰ هزار دلار در محله‌های استانبول مانند کوچوک چکمجه خریداری کنید، می‌توانید به داشتن پاسپورت این کشور‌امیدوار باشید. از جمله مزایای دریافت شهروندی ترکیه سفر به کشور‌های مختلف بدون ویزا است. ضمناً خرید آپارتمان و ملک در ترکیه ارزان‌تر از خرید ملک در ایران است که می‌توانید از این طریق یک سرمایه‌گذاری‌ایده‌آل را داشته باشید.

پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید
باهچه لیولر

· قیمت خرید ملک در استانبول

همانطور که می‌دانید برای تخمین قیمت خرید ملک در کوچوک چکمجه استانبول یا دیگر محله‌ها باید موارد مختلفی را مورد بررسی قرار داد. بعنوان مثال می‌توان به قدیمی یا جدید بودن محله، دوری یا نزدیکی به دریا، دسترسی به امکانات مختلف و… اشاره کرد. به طور کلی اگر از یک شرکت معتبر به جهت خرید آپارتمان در کوچوک چکمجه استفاده شود، بدون تردید خرید ملک در استانبول به بهترین نحو ممکن انجام می‌شود. لذا توصیه می‌کنیم که حتماً برای این منظور از شرکت‌های تخصصی در این خصوص استفاده نمایید که یک نمونه از بهترین‌ها را در انتهای مطلب معرفی کرده‌ایم.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم تا شما عزیزان را با محله کوچوک چکمجه استانبول آشنا کنیم تا اگر قصد خرید ملک در کشور ترکیه را دارید، بتوانید با اطلاعات بیشتری نسبت به انتخاب شهر و محله اقدام نمایید. اما همانطور که می‌دانید برای خرید ملک و اخذ پاسپورت ترکیه نیاز به استفاده از شرکت‌های مهاجرتی معتبر دارید که برای این منظور کافی است که از شرکت اویم استانبول بهره ببرید.

اویم استانبول مرجع خرید خانه در استانبول .

پروژه های اویم استانبول :

خرید آپارتمان در کوچوک چکمجه استانبول ( خرید خانه در Küçükçekmece استانبول ) و اخذ شهروندی ترکیه با شرکت مهاجرتی اویم استانبول .

خرید مجتمع مسکونی ترکام E5 ( Torkam E5 )
مناسب اخذ شهروندی
مجتمع مسکونی کد 60
منطقه : اروپایی
کوچوک چکمجه
نوع: مسکونی
از : 2،424،324 لیر
تا : 4،104،730 لیر
خرید آپارتمان مجتمع مسکونی فورتیس ( FORTIS ISTANBUL )
مناسب اخذ شهروندی
مجتمع مسکونی کد 53
منطقه : آسیایی
کوچوک چکمجه
نوع: مسکونی
از : 5،726،932 لیر
تا : 18،695،070 لیر

سایر محله های استانبول :

4.8/5 - (21 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

معادله ی امنیتی *

فهرست
خانه
خرید ملک
مقالات
تماس با ما