1. خانه
  2. محله های استانبول
  3. بیکوز
محله های استانبول

خرید ملک در محله بیکوز استانبول

همراهان عزیز و همیشگی اویم استانبول در این مقاله قصد داریم که به معرفی جامع و کامل محله بیکوز استانبول (Beykoz Istanbul ) بپردازیم، پس اگر قصد خرید آپارتمان در بیکوز استانبول یا قیمت خانه در بیکوز را دارید با ما همراه باشید.

همان‌طور که می‌دانید، استانبول از مناطق مختلفی تشکیل شده است که یکی از بهترین محله‌ها برای خرید خانه، منطقه بیکوز است. ضمن اینکه اگر افراد علاقه‌مند به مهاجرت به استانبول بتوانند هزینه‌ی خرید یک خانه در یکی از محله‌های این شهر را دست‌وپا کنند، به احتمال زیاد مشکلی برای اخذ اقامت در استانبول را نخواهند داشت. حال اجازه دهید به موارد بااهمیتی درباره‌ی خرید ملک در بیکوز استانبول اشاره کنیم.

شرایط خرید خانه در بیکوز استانبول

خرید ملک در استانبول نیاز به بررسی موارد مختلف دارد که ما در ادامه سعی می‌کنیم به مهم‌ترین این موارد اشاره کنیم: بیشتر بخوانید...

  • سرمایه موردنیاز

وقتی قرار است که یک ملک در استانبول آن هم در محله بیکوز خریداری شود تا افراد شانس‌شان را برای اخذ اقامت در این شهر امتحان کنند، ابتدا باید سرمایه موردنیاز را مدنظر قرار دهند. پرواضح است که قیمت خانه در بیکوز استانبول به عوامل متعددی بستگی دارد که ازجمله می‌توان به متراژ ملک اشاره کرد. گفتنی است که در حال حاضر برای خرید ملک در بیکوز استانبول باید حداقل، قیمتی برابر با متری 3 هزار لیر در نظر داشت و با این شرایط، حداقل مبلغ موردنیاز 500 هزار لیر خواهد بود، البته نیاز به اینکه حتماً ملک با متراژ زیاد خریداری شود، نیست و افراد می‌توانند با یک سوییت کوچک نسبت به دریافت اقامت ترکیه اقدام کنند.

  • سایر هزینه‌های خرید ملک در بیکوز استانبول

پرواضح است که فقط هزینه‌ی خرید ملک برای افراد وجود ندارد و برای این منظور دیگر هزینه‌ها نیز باید در نظر گرفته شود که ازجمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– هزینه انتقال سند

– عوارض شهرداری

– کمیسیون املاک

– هزینه بیمه

– هزینه خاک

  • موارد احتیاطی قبل از خرید ملک

توصیه می‌کنیم قبل از اینکه در محله بیکوز استانبول نسبت به خرید ملک اقدام کنید، حتماً مواردی که در ادامه می‌آوریم را لحاظ نمایید تا مشکل خاصی برای عقد قرارداد نداشته باشید:

– دقت داشته باشید که حتماً وضعیت ملک مدنظر را استعلام گرفته تا محدودیت‌هایی از طرف بانک (بدهی، وام و…) برای ملک وجود نداشته باشد.

– حتماً از فروشنده ملک مدارک و مجوزهای ملک را درخواست کنید تا شک و شبهه‌ای در این خصوص باقی نماند.

– در نظر داشته باشید که اگر اقدام به خرید ملک در بیکوز استانبول با حداقل قیمت، یعنی 400 هزار دلار کنید، ممکن است درخواست‌ اقامتتان موردبررسی قرار نگیرد. (با توجه به قوانین سفت و سخت ترکیه). البته با توجه سوابق پیش‌آمده در اکثر موارد چنین درخواستی موردپذیرش قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید
ماسلاک

– دقت کنید که اگر مشکلی بین شما و فروشنده ملک پیش آمده باشد، بدون شک باید به مقامات قضایی و یا دادگستری مراجعه کنید و از طرح دعوی در دیگر مراکز خودداری کنید.

خرید خانه در بیکوز استانبول

قوانین خرید ملک در بیکوز استانبول

همان‌طور که می‌دانید برای خرید خانه در بیکوز استانبول نیاز است که به یک‌سری قوانین پایبند باشید که ما در ادامه به مهم‌ترین این موارد اشاره می‌کنیم:

– برای اطلاع از کشورهایی که در لیست ممنوعه ترکیه هستند کافی است که به سایت سازمان ثبت و نقشه‌برداری مراجعه کنید.

– هیچ‌گونه محدودیتی در خرید نوع ملک وجود ندارد و همه‌ی افراد واجد شرایط می‌توانند با استفاده از استعلام، انواع ملک مانند اداری، تجاری، مسکونی و… را خریداری کنند.

– برای دریافت اقامت دائم، ارزش ملک باید 400 هزار دلار باشد.

– ملک خریداری‌شده حداقل تا 3 سال قابل‌فروش نخواهد بود.

– ملک مدنظر باید به‌صورت نقد خریداری شود.

– 3 مالک قبلی ملک نباید خارجی باشند.

– امکان خرید چند ملک به جای یک ملک با حداقل ارزش 400 هزار دلار وجود دارد.

– خرید ملک حداکثر تا 30 هکتار برای افراد خارجی مجاز است.

– اگر اقدام به خرید زمین در بیکوز استانبول کرده‌اید، حداکثر تا 2 سال باید آن را بسازید.

البته ناگفته نماند که قوانین اشاره‌شده برای افرادی است که می‌خواهند در ترکیه سرمایه گذاری کنند؛ این در حالی است که همه‌ی افراد می‌توانند با خرید یک آپارتمان به ارزش 60 هزار لیر، اقدام به دریافت اقامت ترکیه نمایند.

مهم‌ترین مدارک لازم برای خرید ملک در بیکوز استانبول

حال اجازه دهید به مدارک بااهمیتی که برای خرید خانه در بیکوز استانبول نیاز است، اشاره کنیم؛ البته اگر در این خصوص اقدام نمایید، شرکت‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، به‌طور کامل این موارد را نیز شرح خواهند داد. به‌طورکلی مدارکی که برای این منظور نیاز است عبارت‌اند از:

  • مدارک لازم محل سکونت در کشور خودتان (این مدارک شامل قبض برق و… است).
  • چند قطعه عکس 3 در 4 با زمینه سفید.
  • افتتاح حساب در ترکیه (بانک انتخابی دلخواه است).
  • دریافت کد مالیاتی محلی.
  • گذرنامه.

گفتنی است چنانچه نیاز به مدارک بیشتری باشد، افراد متخصص در این زمینه در شرکت‌های خرید ملک در بیکوز استانبول یا اخذ اقامت در ترکیه شما را در جریان خواهند گذاشت تا نسبت به تهیه‌ی آن‌ها اقدام کنید.

نحوه خرید ملک در استانبول

خرید ملک در بیکوز استانبول فرآیند چندان سختی ندارد و می‌توان آن را در مدت کوتاهی انجام داد. برای این منظور کافی است که به ترکیه سفر کنید و املاک مختلف را موردبررسی قرار داده و مورد مناسب را انتخاب نمایید؛ پس از آن به‌همراه کارشناس شهرداری به ملک انتخابی رفته تا ملک قیمت گذاری شود. گفتنی است که قیمت تعیین‌شده ملک توسط کارشناس ملک، تفاوت آنچنانی با قیمت در نظر گرفته کارشناس دولت ندارد و از این لحاظ می‌توانید با خیال راحت به خرید ملک در بیکوز استانبول اقدام کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید
عمرانیه

پس از تعیین قیمت به جهت خرید ملک در بیکوز استانبول، مبلغ پیش پرداخت واریز می‌شود و در روز انتقال سند، باقی مبلغ نیز به حساب مالک زده خواهد شد. پس از این مرحله است که سند ملک خریداری‌شده نهایتا 1 هفته بعد تحویل شما خواهد شد. بعد از این مرحله کافی است که وقت مصاحبه از اداره مهاجرت ترکیه دریافت کنید و سپس با در دست داشتن مدارک، کارهای اخذ اقامتتان را انجام دهید که درنهایت کارت اقامت یک ساله برایتان صادر می‌شود.

ضمناً ناگفته نماند که همه‌ی این موارد باید با راهنمایی یک شرکت معتبر که درزمینه اخذ اقامت و یا خرید ملک در بیکوز استانبول فعالیت می‌کند انجام شود تا همه‌ی مراحل به‌طور کاملاً درست پیش برود و حتی اگر مشکلی نیز در این مسیر به‌وجود آمده باشد، به سرعت رفع شود.

اویم استانبول مرجع خرید خانه در استانبول .

پروژه های محله بیکوز استانبول :

خرید آپارتمان در بیکوز استانبول ( خرید خانه در بیکوز استانبول ) و اخذ شهروندی ترکیه با شرکت مهاجرتی اویم استانبول .

سایر محله های استانبول :

5/5 - (16 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

معادله ی امنیتی *

فهرست
خانه
خرید ملک
مقالات
تماس با ما